Menu
Sepetim

Fiat

Fiat

Fiat marka araçlarda, diğer marka ve modellerde de yaşandığı gibi zamanla kullanımdan kaynaklı deforme olan, eskimiş parçaların değiştirilmesi gerekir. Bu aşamada aracın bakım ve onarımını yapan kişi kadar önem arz eden diğer bir konu ise şüphesiz, Fiat yedek parça fiyatlarıdır. Özellikle de günümüzdeki ekonomik şartları düşünürsek. Araç sahibi bu aşamada, isteğine ve bütçesine uygun olarak orijinal ya da yan sanayi yedek parçalar arasından aracı için uygun olanını tercih eder. 


İtalyan otomobil üretici firması olan Fiat, 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino'da kurulmuştur. İlk olarak ismi "Fabbrica Italiana Automobili Torino" olan şirket, zamanla ismi kısaltma gereği duyar ve Fabbrica Italiana Automobili Torino'nun baş harflarini yeni marka ismi olarak belirler. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company ve Iveco gibi markaları barındıran FIAT, dünyanın en büyük otomotiv şirketleri arasında yer almaktadır. 


1909 yılında Fiat, Birleşik Devletler'de bir fabrika kurdu ve orada özel otomobillerin yanı sıra kamyonet, traktör, tren, gemi motorları ve uçak üretimi de yaptı. 1922 yılında Fiat, sayıları sürekli artış gösteren normal kullanıcılar için de uygun fiyatlı ürünler üreten bir marka olmaya yöneldi ve bu alanda oldukça ses getiren işlere imza attı.


Fiat yedek parça fiyatları, diğer tüm aksesuar ve oto yedek parça seçenekleriyle birlikte Ankara Parça Plaza web sayfasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için web sayfamıza inceleyebilir ya da bizlerle direkt olarak iletişim sağlayabilirsiniz.


Fiat (Tofaş) Yedek Parça


Orijinal yedek parçalar, birçok teste tabi tutulmuş, araç için en uygun parçalardır. Fiat yedek parça temininde orijinal yedek parçaları tercih etmek en sağlıklı tercihler arasında ilk sıradadır. Fiat orijinal yedek parçaları, yan sanayi yedek parçalara göre daha dayanaklı, uzun ömürlü, güvenli ve daha verimlidir. Fiat orijinal yedek parçalarının üretimleri, daha tasarım aşamasındayken bile buna göre düşünülerek üretilmektedir.


Birbirinden farklı modeller için piyasaya sürülen Fiat yedek parça seçenekleri, orijinal alternatiflere kadar olmasa da hemen hemen aynı aşamalardan geçerek, asgari test sürecinden sonra üretilmektedir. Fiat yan sanayi yedek parçaları, orijinal yedek parçalara göre daha ekonomik olduğundan araç sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Yan sanayi parçalar, kendi aralarında da kalite olarak ayrılmaktadır.  Bu sebeple yan sanayi yedek parçalarını güvenilir ya da bildiğiniz bir yerden temin etmek Fiat model otomobilleriniz için daha sağlıklı olacaktır. 


Fiat (Tofaş) Aksesuar


Aracınız için yedek parça ve aksesuar kalitesi, araçla uyumluluğu ve uzun ömürlü olması bakımından büyük önem arz etmektedir. Ankara Parça Plaza olarak Fiat aracınız için geniş ürün yelpazemiz sayesinde her bütçeye uygun parça ve aksesuar malzemeleri ihtiyaçlarınıza, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkemiz ile cevap oluyoruz. Orijinal, yan sanayi, eşdeğer ya da muadil Fiat yedek parça ve Fiat aksesuar malzemeleri seçenekleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. 


Saat 18:00’e kadar verilecek tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Her türlü sorunuz için bize telefon/mail üzerinden ulaşabilir ya da sabah 09:00, akşam 20:00 saatleri arasında web sitemizden canlı destek alabilirsiniz.

whatsapp-iletisim