Menu
Sepetim

Dacia

Dacia

Dacia Yedek Parça

Dacia marka araçlarda, diğer marka ve modellerde de yaşandığı gibi zamanla kullanımdan kaynaklı deforme olan, eskimiş parçaların değiştirilmesi gerekir. Bu aşamada aracın bakım ve onarımını yapan kişi kadar önem arz eden diğer bir konu ise şüphesiz, yedek parça fiyatlarıdır. Özellikle de günümüzdeki ekonomik şartları düşünürsek. Araç sahibi bu aşamada, isteğine ve bütçesine uygun olarak orijinal ya da yan sanayi oto yedek parçalar arasından aracı için uygun olanını tercih eder. 


Dacia 1966 yılında Romanya'da, hükümet tarafından açılan ihalenin sonucunda kurumuş bir otomobil üreticisi firmadır. İsmini Romanya topraklarının eski adı olan Daçya'dan alan Dacia, 1999 yılında Renault bünyesine geçmiştir. Üretici firma ek olarak Renault'nun Romanya'daki markasıdır.


Orijinal yedek parçalar, birçok teste tabi tutulmuş, araç için en uygun parçalardır. Dacia aracınız için yedek parça temininde orijinal yedek parçaları tercih etmek en sağlıklı tercihler arasında ilk sıradadır. Dacia orijinal yedek parçaları, yan sanayi yedek parçalara göre daha dayanaklı, uzun ömürlü, güvenli ve daha verimlidir. Dacia orijinal yedek parçalarının üretimleri, daha tasarım aşamasındayken bile buna göre düşünülerek üretilmektedir.


Dacia için üretilmiş yan sanayi yedek parça seçenekleri, orijinal alternatiflere kadar olmasa da hemen hemen aynı aşamalardan geçerek, asgari test sürecinden sonra üretilmektedir. Dacia yan sanayi yedek parçaları, orijinal yedek parçalara göre daha ekonomik olduğundan araç sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Yan sanayi parçalar, kendi aralarında da kalite olarak ayrılmaktadır. Bu sebeple yan sanayi yedek parçalarını güvenilir ya da bildiğiniz bir yerden temin etmek Dacia model otomobilleriniz için daha sağlıklı olacaktır. 


Dacia Aksesuar


Aracınız için yedek parça ve aksesuar kalitesi, araçla uyumluluğu ve uzun ömürlü olması bakımından büyük önem arz etmektedir. Parça Plaza olarak Dacia aracınız için geniş ürün yelpazemiz sayesinde her bütçeye uygun parça ve aksesuar malzemeleri ihtiyaçlarınıza, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkemiz ile cevap oluyoruz. Orijinal, yan sanayi, eşdeğer ya da muadil yedek parça ve aksesuar malzemeleri seçenekleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. 


Saat 18:00’e kadar verilecek tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Her türlü sorunuz için bize telefon/mail üzerinden ulaşabilir ya da sabah 09:00, akşam 20:00 saatleri arasında web sitemizden canlı destek alabilirsiniz.

whatsapp-iletisim