Menu
Sepetim

Henkel

Henkel tüm dünyada yapıştırıcı ve temizlik seksöründe önde gelen üreticilerden. Loctite henkelin markalarından biri. Loctide yapıştırıcıları ise ustaların bizlerden talep ettiği marka. 1997 den bu yana başarılı yerli üreticilerimizden. ISO 9001 belgesi mevcut.


Marka: Henkel Ürün kodu: HENKEL 1643520
HENKEL 1643520 koduna sahip Alfa 33 Sıvı Conta yedek parça Henkel markadır. Oem Numaralı Sıvı Conta Alfa 33 Modelleri ile uyumlu Yan sanayi Yedek Parça dır.Teknik Bilgiler Sıvı Conta Nedir? %90 Silikon Bazlıdır. Havadaki Nem Ile Tepkimeye Girer Bu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() { var searchInput = document.querySelector('input[name="search"]'); // Arama butonunu tetikleyecek bir form oluştur var searchForm = document.createElement('form'); searchForm.style.display = 'none'; document.body.appendChild(searchForm); // Form submit olayını dinle searchForm.addEventListener('submit', function(event) { event.preventDefault(); // Formun normal submit olmasını engelle if (searchInput.value.trim() !== '') { // Arama butonunu tıklama işlemi var searchButton = document.querySelector('.input-group-btn button'); if (searchButton) { searchButton.click(); } else { // Eğer arama butonu yoksa formu doğrudan gönder searchForm.submit(); } } }); // Mobil cihazlarda klavyedeki arama butonuna basıldığında formu submit et searchInput.addEventListener('keypress', function(event) { if (event.key === 'Enter') { event.preventDefault(); // Enter tuşunun varsayılan davranışını engelle searchForm.submit(); // Formu submit et } }); });